א.א. מ.פ.ה. מתכות בע"מ
4.86
7 חוות דעת

התקשרו עכשיו

073-7751550

א.א. מ.פ.ה מתכות בע״מ

בידוד אקוסטי מחיר

היקף העבודה, סוג היריעה ואופי הפרויקט משפיעים כולם על המחיר הסופי של שירותי בידוד אקוסטי. עם זאת, המחיר הוא ממש לא הדבר היחיד שכדאי לבדוק לפני שבוחרים בעלי מקצוע שמכירים את התחום ומנוסים בו

בידוד אקוסטי הוא פתרון מעולה עבור סוגים שונים של מבנים. ראשית, באמצעות בידוד מן הסוג הזה ניתן לשפר את איכות החיים של בעלי בתים פרטיים. שנית, הבידוד נדרש בבנייני מגורים משותפים או בבנייני משרדים וזאת לעיתים כחלק מצורך לעמוד בתקן מסוים. חוץ מזה, בידוד אקוסטי הוא עניין קריטי במוסדות ציבור, במוסדות לימוד, במוזיאונים, באולמות אירועים ועוד. המטרה היא הפחתת רעשים.

השאלה המתבקשת היא מה משפיע על בידוד אקוסטי מחיר ומה בעצם קובע אותו. מצד אחד, המחיר של בידוד אקוסטי אינו אחיד אלא דינאמי וגמיש. מצד שני, הפרמטרים המשפיעים על המחיר פחות או יותר חוזרים על עצמם בכל סוג של פרויקט כזה. לכן, הפתרון הכי טוב הוא להבין איזה גורמים קובעים את המחיר ולא רק מה תהיה העלות הסופית של הפרויקט.

פרמטרים המשפיעים על המחיר

הנה למשל מספר גורמים שהם חלק בלתי נפרד מהאופן שבו קובעים את התהליך של בידוד אקוסטי מחיר ועלויות נלוות:

א. היקף העבודה – כמו בעבודות איטום אחרות, גם בפרויקט של בידוד אקוסטי יש השפעה להיקף העבודה. ככל שהעבודה היא על שטח גדול יותר, כך המחיר למ"ר יירד. כמובן שהמחיר הכללי יעלה, אבל ניתן להתמקח על המחיר למ"ר אם בוחרים חברה מקצועית שגם ניתן לסמוך עליה.

ב. סוג היריעה – בידוד אקוסטי אפשר לבצע עם סוגים שונים של יריעות. ברוב המקרים, סוג היריעה יהיה הפקטור העיקרי שישפיע על המחיר. בשביל שהמחיר יהיה הוגן וטוב, יש צורך להשוות בין סוגי היריעות ולנסות להבין מה מאפיין אותן.

ג. אופי הפרויקט – אי אפשר לדעת מה משפיע על בידוד אקוסטי מחיר בלי להגדיר את האופן שבו מבצעים את הפרויקט. על מנת לבצע את הפרויקט על הצד הטוב ביותר, צריך לבחור למשל בין שימוש ביריעת בידוד רגילה, בניית קיר גבס שלם, יישום פלטה כפולה, שימוש בצמר סלעים וכן הלאה. מעבר לכך, יש לחשב מחיר הנמכת תקרה מגבס במידה ומתעורר בכך צורך.

טווח מחירים מקובל

המחיר של יריעת בידוד הוא 80-150 ש"ח לכל מ"ר. מתוך זה ניתן לגזור את עלות הפרויקט כולו, כמו למשל בבידוד אקוסטי של בתי מגורים או משרדים. לשם השוואה, המחיר של בניית קיר גבס עם פלטה כפולה ועם צמר סלעים כבר יעלה 300-450 ש"ח למ"ר והמחיר של הנמכת תקרה מגבס כולל הבידוד מצמר סלעים הוא 250-350 ש"ח למ"ר.

רוצה לבחור שירותי בידוד אקוסטי לפי איכות ולא רק לפי מחיר? המומחים של א.א. מ.פ.ה. מתכות בע"מ כאן בשבילך.

צור קשר

תפריט נגישות