א.א. מ.פ.ה. מתכות בע"מ
4.86
7 חוות דעת

התקשרו עכשיו

073-7751550

א.א. מ.פ.ה מתכות בע״מ

אביזרי אינסטלציה מומלצים למטבח

המטבח הביתי דורש שימוש באביזרי אינסטלציה שיבטיחו תפקוד תקין, סטריליות, היגיינה ובעיקר נוחות. אז איך בוחרים בין האביזרים הקיימים ומה בודקים לפני שקונים אותם? הנה המדריך המלא

יש סוגים שונים של אביזרי אינסטלציה מומלצים למטבח שבהם אפשר להשתמש על מנת לשפר את איכות החיים. בטווח הקצר, המשמעות של אביזרי אינסטלציה מסוימים היא שניתן להפוך את המטבח למקום שנעים יותר לבשל, לטגן, לאפות, לצלות או לשהות בו לבד ועם המשפחה. בטווח הארוך, אביזרי אינסטלציה מסוימים גם משפיעים על העיצוב של המטבח ועל הנראות שלו.

השאלה היא איך בוחרים את האביזרים המתאימים מבין ההיצע הקיים. בשביל להתחיל באביזרים הבסיסיים שאסור לוותר עליהם, יש כמה דגמים מומלצים מאוד שחייבים לקבל עדיפות על פני כל יתר האלטרנטיבות:

א. ברזים
 – אביזר האינסטלציה החיוני ביותר שגם מייחד את המטבח מחדרים אחרים בבית הוא כמובן הברז. בשביל ליהנות מהיתרונות של ברז נגיש ונוח, כדאי להשוות בין הדגמים לפי מידות וגדלים. כמו כן, יש להתייחס אל חומרי הגלם שבהם השתמשו כדי לייצר כל סוג של ברז ולהסיק מכך לגבי העמידות שלו מפני קורוזיה, בלאי ושחיקה.

ב. צינורות פלדה או פלסטיק
 – קטגוריה אחרת של אביזרי אינסטלציה מומלצים למטבח כוללת את כל מה שקורה מתחת לפני השטח או מאחורי הקלעים. כאן אנו מוצאים למשל את צינורות הפלדה או הפלסטיק, שהתפקיד שלהם הוא להעביר את המים, הנוזלים, השפכים או השמנים. בשביל להשתמש במטבח ולא לסבול מתקלות, צריך להשקיע בבחירת צינורות פלדה או פלסטיק אמין שמגיעים ישירות אל נקודות פינוי השפכים והפסולת.

ג. סיפון
 – עוד אביזר אינסטלציה במטבח שלא תמיד מקבל את הכבוד שמגיע לו הוא הסיפון. בגלל המיקום של הסיפון מתחת לכיור, אנחנו נוטים להתעלם מקיומו – עד שמתרחשות תקלות ויש הצפות או נזילות. אז כדי למנוע את זה מראש, כדאי להשקיע בסיפון שמתאים להיקף השימוש במטבח ולהמלצות של בעלי מקצוע.

ד. טוחני אשפה
 – אביזרים מסוימים משפרים את איכות החיים שלנו. אז אמנם לא מדובר באביזרי אינסטלציה פרופר, אבל טוחני אשפה הם דוגמא מעולה.

למה לבחור באביזרים של א.א. מ.פ.ה. מתכות בע"מ?

הקטלוג של א.א. מ.פ.ה. מתכות בע"מ יעשה לך את החיים קלים יותר. קודם כל, המוצרים שיש בקטלוג שלנו עומדים בסטנדרטים המחמירים ביותר מבחינת בקרת איכות, אמינות ועמידות. מבחינתך, זה אומר ריכוז של כל הדרישות תחת קורת גג אחת גם בעת בחירת אביזרי אינסטלציה לאחד החדרים החשובים ביותר בבית.

חוץ מזה, יש לנו את הניסיון והמיומנות הנדרשים על מנת להתאים עבורך אביזרי אינסטלציה באופן אישי. כעת, כל שעליך לעשות הוא להשאיר פרטים באתר או לחייג לאחד מאנשי הצוות של א.א. מ.פ.ה. מתכות בע"מ ולהצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים.

צור קשר

תפריט נגישות