א.א. מ.פ.ה. מתכות בע"מ
4.86
7 חוות דעת

התקשרו עכשיו

073-7751550

א.א. מ.פ.ה מתכות בע״מ

אביזרי אינסטלציה - רק בא.א מ.פ.ה

בחברת א.א. מפה מתכות בע"מ עומדים לרשות הלקוחות בכל השלבים השונים של תהליכי שיפוץ, בנייה או עיצוב מחדש. אחת מההתמחות שלנו היא יצור מוצרי אינסטלציה.

אביזרי האינסטלציה יכולים לספק מענה לצרכים שונים ולרוב משתמשים בהם אינסטלטורים מיומנים ומקצועיים במסגרת תיקונים והתקנות למיניהן עבור לקוחות פרטיים או עסקיים.

האביזרים יכולים לקחת חלק בפרויקטים קטנים וגם גדולים ולעשות את כל ההבדל בין מערכות תקינות, שפועלות כשורה לבין כאלו שלא. לאורך השנים צברנו ניסיון מקצועי במוצרי פליז, עופרת, יציקות לחץ וקוקילות. תוך עיקרון השמירה על אספקת מוצרי אינסטלציה איכותיים בלבד, וכיום אנו נחשבים להייטק של התחום.

ייצור אביזרי אינסטלציה וייצור מוצרים בהזמנה אישית

אנו מציעים שירותי ייצור מוצרי אינסטלציה בהזמנה אישית על פי הצורך. במקרים של פרויקטים מסוגים שונים שבהם מעורבים לא מעט אביזרי אינסטלציה מסוגים שונים, חשוב לקחת בחשבון את אופיו של הפרויקט, תנאי השטח המיוחדים, המערכות הרבות הלוקחות בכך חלק וגם המטרות שלשמן יצא הפרויקט לדרך (תיקונים? התקנות מחדש? החלפה של חלקים מסוימים? ועוד).

האפשרות לקבל מוצרים בהתאמה אישית יכולה לסייע להצלחתו של הפרויקט ולאפשר את קבלתו של מוצר סופי מוגמר איכותי. ייצור מוצרים בהזמנה אישית מייעלת את תהליך העבודה ומאפשרת ללוקחים בכך חלק לעבוד בצורה מדויקת ונכונה.

מוצרי אינסטלציה

שימוש בחומרי גלם איכותיים

אחד הפרמטרים החשובים שצריך לשים עליו דגש כשמזמינים אביזרי אינסטלציה הוא איכות האביזר. איכות האביזר, ובמיוחד כשמדובר במערכות מים וביוב, יכולה להשפיע רבות על אופן תפקודה של המערכת, הן לטווח הקצר ובעיקר לטווח הארוך.

מוצרים באיכות גבוהה עם גימור לא פחות ממעולה יבטיחו מענה ברמה גבוהה והתאמה מושלמת לצרכי המערכת עצמה. בין אם אלה מכסים או רשתות מיוחדות, צלחות לאיטום מרזבים, אביזרי נירוסטה מיוחדים ופתרונות שונים להשתקת רעשים בצנרת, כל אלה מוכרחים להיות איכותיים ולעמוד בתקנים מחמירים.

ייצור אביזרי אינסטלציה סניטרית

אביזרי אינסטלציה סניטרית משמשים רבים, ואפשר למצוא אותם בחדרי השירותים והמקלחות. אלה יכולים להיות אביזרים שונים הקשורים לכיורים, לברזים, למקלחונים וגם לאסלות. אביזרים אלה נוטים להתבלות לאורך השנים, אך בחירה של אביזרים איכותיים יותר יכולה להבטיח מענה לאורך שנים. חברת א.א מ.פ.ה שמה דגש על גימור מצוין ושימוש בחומרי גלם מהטובים ביותר

דוגמאות לאביזרים שונים

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים ובניהם: מכסי ביוב מסוגים שונים – קרמיקה וגם פסיפס, רשתות לניקוז גגות, רוזטות, זרועות למקלחות וכן מוצרים משלימים לחדרי האמבטיה והשירותים. אביזרי אינסטלציה המשלבים בין אסתטיקה ויופי לבין פונקציונאליות והם יכולים לשרת לקוחות פרטיים וגם עסקיים, כמו מפעלי מזון, חדרים נקיים, מפעלי תרופות ועוד.

עם ניסיון של 40 שנה בתחום בא.א מ.פ.ה תוכלו למצוא בדיוק את המוצר שאתם מחפשים.
התקשרו עכשיו למספר 073-7751550 או השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

צור קשר

תפריט נגישות