א.א. מ.פ.ה. מתכות בע"מ
4.86
7 חוות דעת

התקשרו עכשיו

073-7751550

א.א. מ.פ.ה מתכות בע״מ

אביזרי אינסטלציה למקלחת

האם אתם מרוצים מהתפקוד של מערכת האינסטלציה שלכם? ומהמראה של חדר הרחצה? אם אחת מהתשובות על השאלות הללו שלילית, כדאי שתתרשמו מאביזרי אינסטלציה למקלחת מתוצרת חברת א.א. מ.פ.ה.

יש לכם את כל הסיבות לבחור במוצרים שלנו:

  • מוצרי איכות שנשמרים לשנים
  • חומרי גלם איכותיים, המתאימים לייצור מוצרי אינסטלציה
  • ידע וניסיון רבים בתחום
  • התאמה פרטנית לצורכי הלקוח
  • שלל מוצרים למגוון צרכים
  • שירות איכותי הן ללקוח הפרטי והן ללקוח העסקי

לפרטים ולהצעת מחיר חייגו 073-7751550

חדר אמבטיה מעוצב

חדר אמבטיה מעוצב במרחק נגיעה

חדר אמבטיה מעוצב הפך זה מכבר לסמל של בית מודרני, אופנתי ומתוחזק היטב. אך מהו בעצם חדר אמבטיה מעוצב? כאן הכוונה לא רק לאריחים יקרים ואיכותיים או לכלים סניטריים מטובי היצרנים, אלא לאיכות כללית, שמורגשת בכל נגיעה. החל מאריחים שהותקנו בצורה אסתטית, דרך ארונות ישרים, מכסי ביוב שמותאמים למקום שלהם ועד לאביזרי אינסטלציה

שיושבים במקום הנכון, לא בולטים ועושים את העבודה שלהם בצורה טובה. חברתנו מייצרת מוצרי אינסטלצה איכותיים, שמשלימים את המראה של חדר רחצה מעוצב ומוגמר.

תחסכו מעצמכם הוצאות בטווח הארוך

כשאנו מייצרים את המוצרים שלנו, אנו דואגים להשתמש בחומרי גלם איכותיים, שלא מחלידים ולא מתבלים גם אחרי שימוש אינטנסיבי של שנים רבות. עובדה זו חוסכת ללקוחות שלנו הוצאות וטרחה בטווח הארוך. המוצרים הללו מתאימים לשימוש בחדרים בשלל עיצובים, והם אסתטיים למראה. אנו מזמינים אתכם להגיע לאולם התצוגה שלנו ולבחור מתוך שלל מוצרי האיכות שלנו.

בנוסף, חברתנו ערוכה לייצור מוצרים בהתאמה אישית ועל פי הזמנה פרטנית. ספרו לנו מה דרוש לכם, ואנו נדאג לייצר את המוצר המתאים ביותר בשבילכם.

צור קשר

תפריט נגישות