א.א. מ.פ.ה. מתכות בע"מ
4.86
7 חוות דעת

התקשרו עכשיו

073-7751550

א.א. מ.פ.ה מתכות בע״מ

אביזרי אינסטלציה למטבח

משפצים את הבית וזקוקים למערכת אינסטלציה חדשה? רוצים להתייעץ עם גורם מקצועי לגבי אביזרי אינסטלציה למטבח? נציגי א.א. מפה מתכות בע"מ עומדים לרשותכם בטלפון 073-7751550.

בחברת א.א. מפה מתכות בע"מ עוסקים בייצור מוצרי סניטריה, מכסים מעוצבים לביוב, מכסי ביוב למקלחת ומכסים נסתרים. מעבר לכך, הכלים המתקדמים העומדים לרשות נציגי החברה מאפשרים גם ייצור של אביזרי אינסטלציה למטבח במחירים משתלמים במיוחד.

אצלנו תוכלו לרכז את סל הדרישות תחת קורת גג אחת. הפסיקו לבזבז זמן על חברות שונות ועל הצעות מחיר גבוהות: פנו עוד היום אל אחד מנציגי החברה שלנו ובואו לתאם פגישת היכרות לא מחייבת.

מה מיוחד באביזרי אינסטלציה למטבח?

תשתית האינסטלציה והביוב במטבח יקבעו במידה רבה את ערך הנכס ואיכות החיים של הדיירים. ככל שהתשתית תהיה יציבה ואיכותית יותר, כך הערך של הנכס צפוי לעלות בטווח הקצר והארוך. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא חייבים לחכות לבית חדש על מנת לרכוש אביזרי אינסטלציה למטבח. אפשר להתקין את האביזרים הללו גם במטבח קיים ובמהלך שיפוץ חלקי בלבד.

יש שורה ארוכה של אביזרי אינסטלציה העומדים לרשות לקוחות פרטיים ואנשי מקצוע

  • פתרונות למכסי מסתור בפסיפס, קרמיקה ופרקט
  • זרועות ורוזטות לפי הזמנה בקטרים ובאורכים שונים
  • עופרת וספוג למניעת רעש בצנרת ביוב שעוברת בין הקומות בבית או בבניין
  • מכסים ורשתות מנירוסטה
  • רשת נובה

חשוב לבחור אביזרי אינסטלציה למטבח בדגש על ההיבט הפונקציונאלי והאסתטי. בניגוד לחדרים אחרים בבית או למערכות אינסטלציה חיצוניות, כל האביזרים הנבחרים עבור המטבח חייבים לעמוד בקריטריונים מחמירים מאוד של עיצוב ודקורציה.

רוצים לקבל עצות נוספות על הקמת תשתית אינסטלציה במטבח? מחפשים אחר דרך לחסוך בהוצאות השיפוץ? חייגו לנציגינו במספר 073-7751550, ותיהנו ממוצרים איכותיים לשנים רבות.

אביזרי אינסטלציה למטבח

צור קשר

תפריט נגישות